Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa’da Yaz Tatili 2019

odessa-yaz-tatili

2019’da Ukrayna Odessa’ya yaz tatili için gitmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenilir firmamız ile çok rahat bir 2019 Odessa tatili sizi bekliyor!

Odessa yaz tatiliniz için en doğru seçim olacaktır. Neden mi? Çünkü deniz, kum, güneş, sınırsız Odessa gece hayatı ve birbirinden güzel Ukrayna’lı kadınlar ile 2019’da Odessa’da yaz tatilinizi doyasıya eğlenerek be keyif alarak geçirebilirsiniz.

Odessa’da yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir. Odessa’da Haziran ayından itibaren denize girebilirsiniz. Odessa plajlarının renkli görüntülere sahip olduğunu söylemeliyiz. Birbirinden güzel Ukrayna’lı kadınların güneşlendiği Odessa plajların da çoğu bayan üstsüz olarak güneşlenmekte ve denize girmektedir. Bazı bayanlar ise göğüs uçlarına simli yıldız bantları yapıştırarak denize girmekte ve dikkat çekmekteler. Oldukça eğlenceli anlar geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

Odessa yaz tatilinin merkezi ise Arkadya sahilidir. Odessa şehrinin yeni valisi eski Gürcistan cumhurbaşkanı Saakaşvili olması ile birlikte Arkadya sahiline 3 milyon dolar yatırım yapıldı ve oldukça modern bir görünüme kavuştu diyebiliriz.

Odessa arkadya sahilinde bir çok cafe, restaurant, alışveriş mağazaları, aqua park, lunapark ve birbirinden muhteşem Odessa gece kulüpleri yer almaktadır.

Odessa’ya yaz tatili için gelecekseniz gün içerisinde çoğu vaktiniz Arkadya sahilinde geçeceğini bilmelisiniz. Çünkü gündüzleri denize girecek ve güneşleneceksiniz, akşam saatlerinde ise gece kulüplerini gezmeye başlayarak güneşin doğuşunu Odessa gece kulüplerinde eğlenirken izleyebileceksiniz.

Deniz, kum, güneş ve birbirinden güzel odessa kadınları ile 2019 yaz tatiliniz de unutulmaz günler geçirmek istiyorsanız Odessa’yı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca Odessa tatili hakkında öneriler için tıklayın.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!