Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa’da Tatİl

odesa_of_future
 

Ukrayna’nın Karadeniz bölgesindeki en güzel şehri olan Odessa’da tatil hakkında güzel bir makale hazırladık.

Odessa, tüm doğu Avrupa ülkelerinin bildiği popüler tatil şehirlerinden biridir. Son yıllarda Türk halkıda Odessa hakkında birşeyler duymaya veya öğrenmeye başladı. Odessa’ya olan ilgi Türkler tarafından gün geçtikce artıyor.
 

Odessa’ya Tatile Ne Zaman Gitmeli?

Odessa’ya tatile gitmek istiyorsunuz ancak ne zaman gitmeniz gerektiğiyle ilgili aklınızda bazı sorular olabilir. Öncelikle Odessa hava durumunu dikkate almak gerekir. Odessa’ya tatile Nisan-Ekim ayları arasında giderseniz tam bir yaz mevsimini yaşayacaksınızdır.
Kasım-Mart ayları arasında giderseniz Odessa’da hava soğuk olacaktir. Ancak kış ayında tatile gidilmez diye bir kural yok. Kış aylarında Odessa gece hayatı bir başka güzeldir.
 

Odessa’da Tatilde Neler Yapmalı?

Odessa’da tatilde yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır.

Bunları kategorilendirirsek;

  • Odessa Şehir Gezisi
  • Ukrayna Odessa Mutfağı
  • Odessa Gece Hayatı
  • Odessa’da Tarihi Mekanlar
  • Odessa Masaj Salonları

Yukarıda belirttiklerimizi kesinlikle yapmalısınız.
 

Odessa’da Tatil Pahalı Mı?

Ukrayna’nın sayılı büyük şehirlerinden Odessa’da tatil pahalı mı? diye merak edenlere bir fikir sunmaya çalışacağız.

Odessa’da Tatil Giderleri

Odessa’da Günlük Kiralık Daire: Odessa’ya tatile gidecekseniz kesinlikle günlük kiralık daire tutmanız sizin için en doğru seçenek olacaktır. Odessa’da otel yok mu? diye soranlara cevabımız elbette var. Ancak Odessa’da sadece bir kaç tane iyi otel mevcuttur. İyi olan otellerin gecelik fiyatları oldukça pahalıdır. Otelde tutacağınız küçük bir oda fiyatına 2 odalı modern günlük kiralık daire tutmanız daha mantıklı olacaktır.

Odessa’da en ucuz günlük kiralık daire fiyatlarını sunan sayfamızdaki evleri inceleyin ve bütçenize uygun olan bir daireyi seçin.

Odessa günlük kiralık daireleri görmek için tıklayın.

Odessa’da Yeme İçme: Odessa’ya gelen Türk turistlerin bir çok farklı kültürden yemeklerin tadına bakabilme şansı vardır. Ancak yemek konusunda macera aramak istemeyenler Odessa’da bulunan Türk restaurantları tercih edebilirler.

Odessa Gece Hayatı: Odessa gece hayatı hiç düşünemeyeceğiniz kadar renklidir. Odessa gece hayatı hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Odessa Masaj Salonları: Odessa’ya gelen turistlerin en çok tercih ettikleri başka bir etkinlikte Odessa masaj salonlarıdır. Odessa masaj salonlarının kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlı olması tercih sebeblerindendir.

Odessa’da Ulaşım : Odessa’da bir çok toplu taşıma araçları mevcuttur. Odessa’da elektrikli belediye otobüsleri, minibüsler, Tramvay veya taksi hizmetlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Odessa’da ulaşım ücretleri çok azdır.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!