Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa Gece Kulüpleri

odessa-gece-kulupleri

Yurtdışına tatile gittiğinizde şehir gezisi, müzeler vs. bu tarz aktiviteleri yaptıktan sonra gittiğiniz yerin gece hayatını da görmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden Odessa gece hayatı ve Odessa gece kulüpleri hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.
 

Odessa Gece Hayatı Nasıl?

Odessa gece hayatı ile çok meşhur bir Ukrayna şehridir. Odessa’da tatil yapıyorsanız kesinlikle odessa gece hayatının nasıl olduğuna göz atmalısınız.

Odessa gece hayatının bu kadar popüler olmasını sağlayan nedenler ise gece kulüplerinin modern, uygun fiyatlı ve Odessalıların eğlenmeyi sevmesinden kaynaklanmaktadır. Odessa gece kulüplerinde danscıların neredeyse sabaha kadar durmadan yaptıkları şovlar ortamın seviyesini yükseltmekte ve eğlencenin coşkusunu arttırmaktadır.
 

Odessa’da En Popüler Gece Kulüpleri

Odessa’da en çok gelişen sektörlerden biri gece hayatıdır. Artık durum öyle bir hal aldıki yabancı yatırımcılar şehrin en güzel yerlerine gece kulüpleri açmaya başladı.

Odessa’da her bir yıl yeni bir gece kulübu hizmete girmektedir. Odessa denizi olması sebebiyle iki farklı gece hayatı vardır. Odessa’da kış aylarında (Ekim-Mayıs) şehir merkezinde bulunan gece kulübleri hizmet vermektedir. Yaz aylarında (Haziran-Eylül) arkadya sahilindeki gece kulüpleri hizmet vermektedir.
 

Odessa Gece Kulüpleri

İbiza

Odessa’nın en popüler gece kulüplerinden biri İbiza’dır. Yaz döneminde arkadya da bulunan ibiza gece kulübü dünyaca ünlü Djler olan David Guetta, Tiesto, Armin Van Buuren ve Avicii gibi isimler gelmektedir.
Ayrıca Odessa ibiza gece kulübü denize sıfır olmasından dolayı gündüzleri plajını ve havuzunu kullanabilmektesiniz.


 
Itaka

Arkadya’nın diğer en popüler gece kulübü ise İtaka’dIr. Itaka, ibiza’dan sonra diğer en popüler gece kulübüdür. Odessa itaka gece kulübü eğlencenin sabahın ilk saatlerine kadar sürdüğü çılgın bir gece kulübüdür.


 
Western

Yaz döneminin ve öğrenci kitlesinin daha çok tercih ettiği odessa gece kulübüdür. Uygun fiyatları ile tercih edilen güzel bir gece kulübüdür.


 
Bono

Arkadya sahilinde bulunan harika bir Odessa gece kulübü Bono en çok tercih edilenler arasındadır.


 

Park Residence

Odessa’nın en sevilen semti olan Fransız bulvarın da sahile yakın bölge de bulunan Park Residence size kendinizi özel hissettirecek mekanlardan biri.


 
Palladium

Odessa’da kış döneminde hizmet veren güzel odessa gece kulüblerinden biride Palladium’dur. Dans şovları ve güzel efektleri ile eğlencenin merkezidir.


 
Captain Morgan

Odessa gece hayatın da kış sezonu hizmet veren bir diğer bar&gece kulübü ise Captain Morgan‘dır. Bar olması ile ortam da oldukça eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.


 
Fancy Room Club

Odessa arkadya sahil bölgesinde yer alan bir diğer ünlü gece kulübü ise Fancy Room Club’dır. Son zamanların en popüler odessa gece kulüblerindendir.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!