Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa Ev Kiralama

odessa-ev-kiralama

Karadeniz bölgesinde bulunan Ukrayna şehri Odessa’da tatil yapmayı planlıyor ve Odessa’da nerede konaklanayacağınız yani nerede kalacağınız hakkında pek fazla bilginiz yoksa bu makale tam da size göre demektir.

Odessa Ev Kiralama

Odessa, Ukrayna’nın en gelişmiş ve tarihi ile dikkat çeken güzel bir şehiridir. Odessa’da yaz tatili yapmayı düşünüyorsanız, doğru bir karar verdiğinizi ve çok eğleneceğinizi belirtmekte fayda var. Ancak Odessa tatilinizin en önemli kararı nerede kalacağınız ile ilgili olanıdır. Normal olarak otelde kalmayı düşünebilirsiniz. Fakat Odessa’da bulunan oteller gerçekten iç açıcı değildir. Demek istediğimiz orada bulunan oteller oldukça eski ve bakımsızdırlar. Tabiki çok modern lüks oteller mevcut ancak onlarında gecelik fiyatları epey bir tuzlu desek yanlış olmaz sanırım.

Odessa’ya 1’den fazla giden yerli veya yabancı turistlerin Odessa’da konaklama tercihleri günlük kiralık evlerdir. Bunun başlıca sebebleri olarak temiz modern daireler ve fiyatlarının ucuz olması belirtilebilir. Odessa şehir merkezinde stüdyo veya 4-5 odaya kadar uygun fiyata günlük kiralık evler bulabilirsiniz.

Odessa’da geçireceğiniz tatiliniz süresi boyunca hem ekonomik hem de konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız odessa ev kiralama en mantıklı tercih olacaktır.
 

Odessa Günlük Ev Fiyatları

Odessa yaz aylarında oldukça turist çeken bir şehirdir. Bunun nedeni yaz aylarında hava sıcaklığının ideal seviyelerde olması, denize girilebilmesi ve tabiki Odessa gece hayatı faktörleridir.

Odessa’da ev kiralama fiyatları yaz ve kış aylarında değişkenlik göstermektedir. Kış ayların da pek fazla turist gelmediği için günlük ev fiyatları yaz aylarına oranla daha az olmaktadır. Ancak yaz aylarında fiyatlar artsa bile yine de oldukça makul fiyatlara odessa’da günlük daire bulabilirsiniz.

Odessa günlük ev fiyatlarını görmek için tıklayın.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!