Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa Barları ve Diskoları 2019

Ukrayna’da tatilin doğru adresi Odessa’da 2019 yılında açılan ve daha önceden aktif olan disko ve barları sizlerle paylaşıyoruz. Odessa’da eğlence hayatı!

Odessa denilince akla tabiki eğlence hayatı gelmekte. Tarihi güzelliklerinin yanı sıra Odessa’nın parlayan şehir olmasındaki en önemli sebebi Odessa gece hayatı ve çılgın partileridir.

2018 yılı yazında Türkiye’den gelen turistler Odessa gece hayatının ne kadar çılgınca yaşandığına şahit oldular ve şimdiden 2019 yazında yine Odessa’ya gelmek için şimdiden uçak biletlerini almaya başladıklarını ve gün saydıklarını biliyoruz 🙂

Odessa’da 2019 itibariyle bir çok yeni eğlence mekanları açılmıştır. 2019’da Odessa’da hizmet veren barlar ve diskolar neler?

OBLAKA

Odessa şehir merkezinde 2018 yılında açılan “Oblaka” adlı mekan en seçkin ve popüler yeni mekanlardan biridir.

CENTRAL BAR

2017’den beri Odessa’nın en popüler barı “Central Bar” desek yanlış olmaz. Cumartesi akşamları Canlı Müzik dinleyebileceğiniz ve canlı müzik sonrasında DJ ile adeta gece kulübü gibi bir ortam yaşanmakta. Cumartesi akşamı kesinlikle uğramanız gereken bir mekandır.

GRANAT

2012’den beri açık olan Odessa gençlerinin sıkça gittiği “Granat” adlı mekanda hem Dj eşliğinde eğlenebilir hem de balkon kısmında oturup arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

FANCONİ

Odessa’nın en eski ama en modern mekanlarından biri olan “Fanconi” adlı mekanda haftasonları DJ ile coşmaya hazır olabilirsiniz. Ayrıca yabancılara en misafirperver olan mekan olduğunu vurgulamakta fayda var.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!