Bizi Arayın: +38 063 294 89 70

Odessa Arcadia Arkadya

odessa-yaz-tatili

Odessa deyince akla ilk gelen yerlerden biri de Arcadia yada Arkadya diye adlandırılan sahil bölgesidir. Odessa’da tatil yapmak isteyenlerin en çok merak ettikleri destinasyonlardan biri olan Odessa Arkadya’da neler var? neler yapabilirsiniz? gibi merak edilenleri anlatmaya çalışacağız.
 

Odessa Arcadia – Arkadya

Ukrayna‘nın en güzel şehirlerinden olan Odessa bir çok Türk turistin uğrak destinasyonlarından biridir. Bunun başlıca sebebleri arasında ekonomik, konforlu, denizi, tarihsel dokusu, bayanları ve çılgın Odessa gece kulüpleri gibi bir çok etken yazabiliriz.

Odessa’da yaz sezonu Mayıs ayı ile birlikte açılıyor yani Arkadya bölgesi Mayıs ayında hareketlenmeye başlıyor. Tüm sahil kısmı boyunca birbirinden güzel gece kulüpleri ile Odessa gece hayatı merkezi adeta Arkadya oluyor. Akşam 10 gibi başlayan gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Güneşin doğuşunu rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Arkadya sahili geçtiğimiz yıl yapılan yenileme ve modernleşme çalışması ile eskisine göre çok daha güzel bir görünüme kavuştu.
Arkadya sahilinde bir çok restaurant, cafe, aqua park, luna park, hediyelik eşya satan dükkanlar ve beach clublar bulunmaktadır.

Arkadya’da bulunan popüler gece kulüpleri arasında İbiza, Bono, İtaka bulunmaktadır.
 

Odessa Arkadya Kiralık Daire

Odessa’ya giden turistler şehir merkezinde yada arcadia bölgesinde konaklamayı tercih ediyorlar. Yaz sezonun da Arkadya sahili yakınında ki günlük kiralık daire fiyatları şehir merkezindekilere göre daha pahalı oluyor. Bunun sebebi gece hayatının orada olmasından kaynaklanmaktadır.

Peki Odessa şehir merkezi Arkadya sahiline çok mu uzak? diye merak edenlere ise hemen cevaplayalım “Hayır”. Odessa şehir merkezinden Arkadya bölgesine minibüsler ile ulaşım süresi yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Taksi ile ulaşım ise yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

Odessa arkadya günlük kiralık daireleri en uygun fiyata sunan sitemiz ile iletişime geçin ve günlük kiralık dairenizi hemen tutun ve tatilinize başlayın!

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!